3 fantastyczne baseny, których nie znałeś

Jeśli szukamy wyrafinowanego produktu w ofecie basenów ogrodowych zewnętrznych, mamy kilka możliwości. Są modele, w których postawiono na luksus i komfort kąpieli. W innych na możliwość wodnego szaleństwa bez ograniczenia przestrzenią. Dostępne są również baseny, w których projektanci połączyli wygodę z estetyką wykonania. Producenci basenów wyszli naprzeciw oczekiwaniom mniej zamożnych Polaków i spełnili marzenia o luksusowym relaksie. Dowiedz się jak i poznaj nasze hity na wakacje.

1. SPA w ogrodzie
Dmuchane jacuzzi może się teraz znaleźć w każdym ogrodzie, na tarasie czy dachu. Przestało być zarezerwowane tylko dla ekskluzywnych hoteli i ośrodków SPA. Zamiast wyjeżdżać na weekend można zainwestować w dmuchany basen z hydromasażem. Ich montaż nie sprawia problemu i nie wymaga szczególnych umiejętności czy narzędzi. Najtańsze i najprostsze można kupić za około 1100 zł. Trochę droższe modele posiadają wbudowany system podgrzewania wody, który utrzymuje stałą temperaturę wody i może nagrzać ją do  40°C. Basen  SPA firmy  Bestway o wymiarach  196 x 71 cm zapewni komfortową kąpiel nawet 6 dorosłym osobom. Taka przyjemność jest w cenie już od 2000 zł w internecie. Dodatkowym plusem jest intuicyjny panel sterowania, który służy do regulowania częstotliwości bąbelków.

jacuzzi drewno
Basenowe jacuzzi w ofercie posiada także firma Intex. Seria PureSpa Jet Massage jest wykonana z  materiału  odpornego na uszkodzenia. Jest to trzywarstwowy winyl. Stabilność konstrukcji zapewnia technologia Fiber-tech, która nadaje sztywności ścianom basenu oraz zapobiega ich rozciąganiu się.  Takie dmuchane jacuzzi o wymiarach 201x71cm można kupić już od 2300 zł. Wystarczy dla 4 dorosłych osób. Basen PureSpa Bubble Therapy posiada system zmiękczający wodę, a PureSpa Jet Massage  jest wyposażony w hydromasaż. Przemyślano także system filtracyjny, który jest w zestawie.

2. Relaks w modnym stylu
Basenyz serii Sequoia Spirit tworzą niepowtarzalną atmosferę w ogrodzie. Ich wyjątkowość polega na tym, że ściany zbudowane są materiału, który imituje drewno sekwoi. Ten sposób wykonania decyduje o tym, że baseny z tej serii prezentują się bardzo efektownie i stylowo. Pasują do ładnych rezydencji, hoteli i ośrodków wypoczynkowych oraz każdego ogrodu, nawet niewielkich rozmiarów. Występują w trzech wielkościach. Najmniejszy ma rozmiary 478 x 124 cm, a największy  569 x 135 cm. Z kolei basen pośredni  508 x 124 cm będzie doskonały dla 8 osób. Do basenów załączono skuteczną pompę piaskową  Intex Krystal Clear, która jest bardzo wydajna i dobrze radzi sobie z zanieczyszczeniami wody.

 

stelazowy najwiekszy

3.  Wodne szaleństwo bez ograniczeń
Jest to możliwe w basen o powierzchni 48 m2. Jest to  Basen Ultra Rectangular Frame. To wodne monstrum posiada 10 metrów długości, prawie 5 metrów szerokości i 132 wysokości. Konstrukcja basenu jest przygotowana do odporności na olbrzymie przeciążenia. Powłoki typowe dla basenów rozporowych czy stelażowych zostały zastąpione trwałym laminatem PCV, co zapewnia stabilność ścian. W komplecie z basenem znajduje się pompa kartuszowa z generatorem chloru, co stanowi bardzo wydajny i skuteczny system oczyszczania oraz dezynfekcji wody.

(Źródło fot. https://www.flickr.com/photos/e06158/3668274563/; https://www.flickr.com/photos/please/1317945154/)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *